אודות

מי אנחנו

דורון לוין ושות’ הינו משרד בוטיק איכותי, המעניק שירות משפטי ייחודי, אישי ומקצועי בתחום דיני העבודה – ייצוג עובדים ומעסיקים, הוצאת דיבה ולשון הרע, ייפוי כוח מתמשך והמשפט המסחרי אזרחי על כלל גווניו. משרדנו מייעץ ומלווה אנשים פרטיים וחברות.

משרדנו דוגל במתן יחס אישי לכל לקוח באשר הוא, תוך דגש על ערכים של הגינות, מסירות ושקיפות ללא פשרות מול הלקוח. כתוצאה מכך נבנים יחסי אמון יוצאי דופן בין צוות המשרד ללקוחותינו, מה שמקנה יתרון משמעותי בניהול התיקים ופתירת הבעיות בצורה הנכונה והיעילה ביותר עבור לקוחות המשרד.

עו”ד דורון לוין, מייסד ובעלים של משרד דורון לוין ושות’ עורכי דין, הקים את המשרד לאחר שהתמקצע באחד מן המשרדים המצטיינים והבולטים במשק. 

עו”ד דורון לוין, דוגל במתן יחס אישי לכל לקוח באשר הוא, תוך דגש על ערכים של הגינות, מסירות ושקיפות ללא פשרות. ערכים אלה הינם המשך דרכו של סבו השופט ז”ל שעזר לעצב את אישיותו כעו”ד עוד בתחילת דרכו.

עוד בלימודיו האקדמיים, במסגרת הקליניקה בה היה פעיל, נחשף עו”ד דורון לוין למקרים רבים של רמיסת זכויות האזרח. דבר שהוביל אותו לחקור את הנושא ולקדמו באופן אישי.

בד ובד, עו”ד דורון לוין בחר לחקור את מערכת היחסים שבין עובד – מעסיק, הפלית עובדים, התעמרות בעבודה, ופיטוריי נשים הרות בפרט. במסגרת תוכנית מצוינים, אף ביצע טרום התמחות בכנסת ישראל כעוזר יועץ פרלמנטרי בלשכת ח”כ.

במסגרת תפקיד זה, נחשף לתלונות ומקרים רבים בהם האזרח הקטן והחלש נותר לבדו מול המערכת הגדולה והחזקה. במקרים אלו היה צורך לסייע לאותם אזרחים באמצעות פתרונות יצירתיים ומגוונים להתמודד עם אותם גורמים אשר פוגעים בזכויותיהם חדשות לבקרים.

כמו כן, במסגרת ההתמחות בכנסת, אף סייע לנסח הצעת חוק – הזכות להישכח. כבר בשלב זה, ידע עו”ד לוין שבעתיד יסייע וייצג את האזרח הפשוט, שאמצעיו מוגבלים, לאחר שנותר לבדו מול המערכת הגדולה בעלת האמצעים.

וכך אכן קרה, לאחר שהתמקצע באחד ממשרדי עורכי הדין הבולטים, שם סייע בעיקר לחברות ותאגידים גדולים, החליט עו”ד דורון לוין לצאת לדרך עצמאית ופתח את משרדו בו יוכל להגשים את החזון שלו, לסייע ולשמור על מערכת יחסים תקינה ובריאה בין העובדים במשק למעסיקים השונים.

מעבר לעיסוקיו בתחום העבודה והאזרחי-מסחרי, מייצג ומלווה כפרו בונו את עמותת AGGRO – כדורגל, לא אלימות.

דורון לוין ושות’ עורכי דין מעניקים שירותים משפטיים ומייצגים בבתי הדין בפריסה ארצית, מדרום ועד צפון.

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם