אודות

מי אנחנו

דורון לוין ושות’ הינו משרד עורכי דין איכותי שפועל וחושב אחרת – אנו מתייחסים ללקוחות שלנו כשותפים לדרך.

אנו מתמחים ביחסי עבודה ומיצוי זכויות רפואיות : נזקי גוף ונפש, ייצוג בתאונות עבודה, אובדן כושר עבודה, פציעות בשירות הצבאי, ביטוח לאומי ותביעות מול חברות ביטוח.

בנוסף, משרדנו מלווה ומייעץ באופן שוטף לחברות, עמותות וסטרטאפים בתחילת הדרך.

משרדנו דוגל במתן יחס אישי לכל לקוח באשר הוא, תוך דגש על ערכים של הגינות, מסירות ושקיפות ללא פשרות מול הלקוח – אנו משקפים ללקוח את הדרך מראש תוך בניית אסטרטגיה משותפת, ותיאום ציפיות. כתוצאה מכך אנו בונים יחסי אמון עם ללקוחותינו, מה שמקנה יתרון משמעותי בניהול התיקים ופתירת הבעיות בצורה הנכונה והיעילה ביותר עבור לקוחותינו.

אנו נלחמים, בצורה מבוקרת ואחראית, עבור כל לקוח במשרדנו, ללא הבדל מעמדות – כל אדם/חברה באשר הוא.

עו”ד דורון לוין, מייסד ובעלים של משרד דורון לוין ושות’ עורכי דין, הקים את משרדו לאחר שהתמקצע באחד מן המשרדים המצטיינים והבולטים במשק. 

עו”ד דורון לוין, דוגל במתן יחס אישי לכל לקוח באשר הוא, תוך דגש על ערכים של הגינות, מסירות ושקיפות ללא פשרות. ערכים אלה הינם המשך דרכו של סבו השופט ז”ל שעזר לעצב את אישיותו כעו”ד עוד בתחילת דרכו.

עוד בלימודיו האקדמיים, במסגרת הקליניקה בה היה פעיל, נחשף עו”ד דורון לוין למקרים רבים של רמיסת זכויות האזרח. דבר שהוביל אותו לחקור את הנושא ולקדמו באופן אישי.

בד ובד, עו”ד דורון לוין בחר לחקור את מערכת היחסים שבין עובד – מעסיק, הפלית עובדים, התעמרות בעבודה, הטרדות מיניות, פיטוריי נשים הרות וחיילים בשירות המילואים בפרט.

במסגרת תוכנית מצטיינים, ביצע טרום התמחות בכנסת ישראל כעוזר יועץ פרלמנטרי בלשכת ח”כ. במסגרת תפקיד זה, נחשף לתלונות ומקרים רבים בהם האזרח הקטן והחלש נותר לבדו מול המערכת הגדולה והחזקה. במקרים אלו היה צורך לסייע לאותם אזרחים באמצעות פתרונות יצירתיים ומגוונים להתמודד עם אותם גורמים אשר פוגעים בזכויותיהם חדשות לבקרים.

כמו כן, במסגרת ההתמחות בכנסת, אף סייע לנסח הצעת חוק – הזכות להישכח. כבר בשלב זה, ידע עו”ד לוין שבעתיד יסייע וייצג את האזרח הפשוט, שאמצעיו מוגבלים, לאחר שנותר לבדו מול המערכת הגדולה בעלת האמצעים.

וכך אכן קרה, לאחר שהתמקצע באחד ממשרדי עורכי הדין הבולטים, שם סייע בעיקר לחברות ותאגידים גדולים, החליט עו”ד דורון לוין לצאת לדרך עצמאית ופתח את משרדו בו יוכל להגשים את החזון שלו, לסייע ולשמור על מערכת יחסים תקינה ובריאה בין העובדים במשק למעסיקים השונים ולמצות את זכויותיהם של מי שנפצע או נפגע במהלך חייו.

מעבר לעיסוקיו בתחום מיצוי זכויות רפואיות, והמשפט האזרחי-מסחרי, מייצג ומלווה כפרו בונו עמותות וחיילי מילואים רבים, כמו גם את עמותת ידידי מגלן היחדה בה שירת,  AGGRO כדורגל לא אלימות, עמותת הומיה ועוד.

דורון לוין ושות’ עורכי דין מעניקים שירותים משפטיים ומייצגים בפריסה ארצית, מדרום ועד צפון.

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

דילוג לתוכן