יפוי כח מתמשך

אם אתם קוראים את החלק הזה ומבינים את המשמעות, סימן שיש ביכולתכם את היכולת לקבל החלטות עצמאיות הקשורות לאורח חייכם, לרבות החלטות כלכליות ורפואיות. אך מה היה קורה אילו היכולת שלכם להבין דברים, לדבר, לזכור, לקרוא ולכתוב הייתה נפגעת כתוצאה ממגבלה פיזית או בעיה קוגנטיבית כלשהי? סביר להניח שהיכולת שלכם לקבל החלטות הייתה נשללת או לפחות מוגבלת. ובמידה ואכן הגעתם למצב שכזה, מישהו יצטרך לקבל החלטות על חייכם בשמכם. אז מי הייתם רוצים שיקבל את אותן ההחלטות ?

ייפוי כוח מתמשך הוא כלי שבאמצעותו מקיימים את זכותו של האדם לחיות את חייו בהתאם לבחירותיו ורצונותיו, גם אם יכולותיו או כשרותו המשפטית הוגבלה מסיבה כזו או אחרת, באופן זמני או קבוע. באמצעות ייפוי כוח מתמשך ניתן להחליט ולקבוע את עתידכם ולהחליט מראש מי יחליט במקומכם במידה ואכן הרגע הקשה הזה יגיע.

משרדנו מעסיק עורכי דין מקצועיים, אשר עברו הסמכה מיוחדת וקיבלו אישור ייחודי ממשרד המשפטים להכין עבורכם ייפוי כוח מתמשך. משרדנו ילווה אתכם, כך שברגע איבוד יכולת השליטה, תשלטו עדיין בחייכם באמצעות מי שאתם סומכים עליהם יותר מכל. את הניסיון הרב שצברנו אנו מעמידים לטובת כל מי שמעוניין להמשיך ולשלוט בעתידו גם ביום שהוא כבר לא יהיה כשיר לכך.

מאמרים אחרונים

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם